N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin Değerlendirmeleri Nasıl Sıralanır?

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin Değerlendirmeleri Nasıl Sıralanır?

N11’de satın aldığınız ürünlerin değerlendirmeleri için sıralama yapmak istiyorsanız, site içinde yer alan filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan arama kutucuğunun yanında bulunan “Değerlendirme Puanına Göre Filtrele” seçeneğini seçerek ürün değerlendirmelerini puanlarına göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfasında da değerlendirme bölümünde puan seçeneği yer alır. N11 üzerinden satın aldığınız ürünlerin değerlendirmelerini puanlarına göre veya son tarihlerine göre sıralayabilirsiniz. Bu filtreleme seçenekleri, alışveriş yapmadan önce ürünlerin kalitesi hakkında daha çok bilgi edinmenize yardımcı olabilir.

N11’de Ürün Değerlendirmeleri Nasıl Filtrelenebilir?

N11’de ürün değerlendirmeleri filtrelenmek istenirse, öncelikle ürünlerin sayfasına gidilmelidir. Sayfanın ortasında yer alan “Değerlendirmeler” sekmesine tıklanmalıdır. Burada, kullanıcılar “Puanı Düşük Olanlar”, “En Yeni Değerlendirmeler” veya “En Faydalı Olanlar” seçeneklerinden birini seçerek filtreleme yapabilirler. Bunun yanı sıra, N11‘de ürünleri fiyat, marka, kategori, satıcı ve sevkiyat hızı gibi birçok kriter üzerinden de filtrelemek mümkündür. Böylece kullanıcılar istedikleri özelliklere sahip ürünleri daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirler.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Yüksek Puanlı Değerlendirmeleri Nasıl Görüntülenir?

N11’de satın aldığınız ürünlerin en yüksek puanlı değerlendirmelerini görmek için öncelikle N11’in ana sayfasına gidin. Daha sonra sağ üst köşede bulunan “Hesabım” butonuna tıklayarak hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Siparişlerim” bölümüne tıklayın. Siparişlerinizin listelendiği sayfada, ilgili siparişinizin sağ tarafında bulunan “Değerlendir” butonuna tıklayın. Bu sayede ilgili ürününüzün değerlendirmelerini görüntüleyebilirsiniz. En yüksek puanlı değerlendirmeleri görmek için ise ilgili sayfanın üst kısmında bulunan “Puanlar” bölümünden “En Yüksek” seçeneğini seçebilirsiniz. Bu sayede en yüksek puanlı değerlendirmeler ilk sıraya gelecektir. N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Yüksek Puanlı Değerlendirmeleri bu şekilde görüntülenebilir.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Yeni Değerlendirmeleri Nasıl Görüntülenir?

N11’de satın aldığınız ürünlerin en yeni değerlendirmelerini görüntülemek için öncelikle oturum açmanız gerekir. Ardından hesabınızın ana sayfasında “Siparişlerim” bölümüne tıklayın. Bu sayfada sipariş geçmişiniz görüntülenecektir. İlgili siparişin yanındaki “Değerlendir” butonuna tıklayarak ürünü değerlendirebilir veya diğer müşterilerin ürün hakkındaki yorumlarını görebilirsiniz. En yeni değerlendirmeleri görmek için ise sayfanın en üstündeki “Sırala” seçeneğini kullanın ve “En Yeniler” seçeneğini seçin. Böylece, N11’de satın aldığınız ürünlerin en yeni değerlendirmelerine kolayca erişebilirsiniz.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Faydalı Değerlendirmeleri Nasıl Görüntülenir?

N11’de satın aldığınız ürünlerin en faydalı değerlendirmeleri için “ürün değerlendirmeleri” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada, müşterilerinizin ürün hakkındaki yorumlarını ve puanlarını görebilirsiniz. Bu bölüme erişmek için, hesabınıza girdikten sonra “Siparişlerim” sayfasına gidin ve ilgili siparişi seçin. Ardından, ürünün altında “değerlendirme” sekmesine tıklayarak müşteri yorumlarını görebilirsiniz. Böylece diğer müşterilerinizin ürün hakkında ne düşündüğünü görebilir ve doğru kararı verebilirsiniz. Unutmayın, ürün değerlendirmeleri hem satıcılara hem de alıcılara faydalı olabilir. Satın aldığınız ürünlerin en faydalı değerlendirmelerine erişmek için “Siparişlerim” sayfasından ilgili siparişi seçin ve ürünün altındaki “değerlendirme” sekmesine tıklayın.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Olumlu Değerlendirmeleri Nasıl Görüntülenir?

N11’de satın aldığınız ürünlerin en olumlu değerlendirmelerini görmek istiyorsanız, öncelikle ürün sayfasındaki yorumları incelemelisiniz. Burada ürün hakkında yapılan yorumları adet ve puan olarak görebilirsiniz. Ancak daha detaylı ve filtrelenmiş bir şekilde en olumlu yorumları görmek için ürün sayfasındaki yorumların altında yer alan “Tüm yorumları gör” bağlantısını tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada, “Puan filtresi” veya “En faydalı yorumlar” seçeneklerini kullanarak en olumlu yorumları görebilirsiniz.

SEO uyumlu cevap olarak, N11’de satın aldığınız ürünlerin en olumlu değerlendirmelerini görmek için, ürün sayfasındaki yorumları incelemek ve “Tüm yorumları gör” bağlantısını tıklayarak “Puan filtresi” veya “En faydalı yorumlar” seçeneklerini kullanarak en olumlu yorumları görüntülemek gerekmektedir.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin En Olumsuz Değerlendirmeleri Nasıl Görüntülenir?

N11’de satın aldığınız ürünlerin en olumsuz değerlendirmeleri için öncelikle N11’in resmi web sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra, sağ üst köşede yer alan “Hesabım” butonuna tıklayın ve açılan menüden “Siparişlerim” seçeneğini seçin. Burada, satın aldığınız ürünlerin listesi sizi karşılayacak. İlgili ürünün yanında, “Değerlendir” butonuna tıklayarak ürüne ait değerlendirmeleri görüntüleyebilirsiniz. Bu bölümde en olumsuz değerlendirmeler de yer almaktadır.


Özetlemek gerekirse, N11’de satın aldığınız ürünlerin en olumsuz değerlendirmelerini görüntülemek için Hesabım > Siparişlerim > Değerlendir bölümünü takip etmelisiniz.

N11’de Satın Aldığınız Ürünlerin Değerlendirmelerini Farklı Kriterlere Göre Nasıl Sıralayabilirsiniz?

N11’de satın aldığınız ürünlerin değerlendirmelerini farklı kriterlere göre sıralamak için birkaç adım izleyebilirsiniz. Öncelikle, her değerlendirmenin yanında yer alan yıldız sayısına tıklayarak ürünlerin en yüksek puan alanlarına göre sıralanabilirsiniz. (Örneğin:) Eğer en çok beğenilen ürünleri görmek istiyorsanız, yıldız sayısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Diğer bir kriter ise, ürünün popülerliğine göre sıralamaktır. Bunun için, “popülerlik” seçeneğini kullanabilirsiniz. (Örneğin:) Popüler ürünler, müşteriler tarafından en sık satın alınan veya aranan ürünlerdir.

Fiyata göre sıralama ise, “fiyat – artan” veya “fiyat – azalan” seçeneklerini kullanarak yapılabilir. (Örneğin:) Bu şekilde, size uygun fiyat aralığında kategorize edilmiş olan ürünleri sıralayabilirsiniz.

Son olarak, markaya veya satıcının değerlendirme puanına göre sıralama yapmak da mümkündür. (Örneğin:) Bunun için, “marka” veya “satıcı puanı” seçeneklerini kullanarak ürünleri filtreleyebilirsiniz.

Tüm bu kriterler, N11’de satın aldığınız ürünlerin değerlendirmelerini farklı bir bakış açısıyla gözlemlemenizi sağlar. Böylece daha bilinçli ve doğru kararlar verebilirsiniz.